cennik

Wymagana kaucja(zwrotna) w wysokosci 300zł pobierana w dniu zameldowania gości, zwracana w dniu wymeldowania w celu uniknięcia roszczeń dotyczących zniszczeń apartamentu, zgubienia kluczy, pilota do bramy wjazdowej lub pilota do garażu itd.

Ceny uzależnione są od okresu, długości i ilości osób. W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy, dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30% natomiast w okresie ferii zimowych 50% należności na podany numer konta, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu. Rezerwacja następuje w momencie wpłynięcia zadatku na konto, potwierdzona zostaje telefonicznie lub mailowo. Nr.konta zostanie podany na wskazany przez Państwa adres e-mail. W tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko termin pobytu.

Pozostała kwota za pobyt powinna zostać uiszczona w momencie meldowania.

Ważna informacja:

Rezerwacja zostaje anulowana po nie dokonaniu wpłaty zadatku na konto po 3 dniach!

Zadatek na poczet rezerwacji nie jest zwrotny, jak również zwrot pieniędzy z powodu późniejszego przyjazdu lub wczesniejszego wyjazdu, jak i wyjazdu osób z przyczyn osobistych!